fbpx

Jak używać?

Perfum można oczywiście używać doraźnie – psikajac kilka razy wsiadając do auta, jednakże my zalecamy tzw „perfumizacje” samochodu, dzięki temu uzyskujemy długotrwały i zbalansowany efekt.

PERFUMIZACJA AUTA 

Ważne: perfumizacji dokonuj zawsze wieczorem, przed zostawieniem auta na jakiś czas, gdyż przez pierwszych kilka godzin zapach będzie BARDZO intensywny.

Z odlegości około 20 centymetrów psikaj po 5-10 razy w dywaniki, jak również pokryte materiałem wewnętrzne elementy karoserii w rejonie nóg.
NIE APLIKUJ perfum na fotele, deskę rozdzielać, tunel środkowy, wszystkie elementy pokryte skórą, alcantarą, plastikiem i innymi wrażliwymi materiałami. Nasze perfumy są w 100 procentach naturalne, w związku z czym zawierają też naturalne barwniki, które mogą zostawić ślad na wyżej wymienionych elementach.

Aby wykorzystać pełnie możliwości produktu, cały proces powtórz następnego dnia i jeszcze raz po upływie trzech dni. Dzięki temu zapach będzie unosił się w aucie przez długi czas, a jednocześnie wszystkie nuty zapachowe będą w pełni wyczuwalne. Kolejne perfumizacje zalecamy co 2-4 tygodnie.

Dalsze stosowanie zależne jest od własnych preferencji oraz czułości węchu poszczególnych osób. Nasza instrukcja nie jest obligatoryjna. Możesz swobodnie dostosować ją do swoich preferencji, zarówno jeśli chodzi o ilość aplikowania perfum, jak również częstotliwość.
Pamiętaj, że tak jak w przypadku „ludzkich” perfum, po czasie Ty możesz przestać wyraźnie je wyczuwać, co nie znaczy, że nie czują ich inni.

PS: Nasze perfumy posiadają unijne certyfikaty świadczące o tym, że nasz produkt jest dopuszczony do stosowania na ludzką skórę, wiec jeśli masz ochotę pachnieć jak swój samochód – nic nie stoi na przeszkodzie.

MOTOCYKLIŚCI

Produkty VLATOF Company są zaprojektowane również dla motocyklistów. Perfumizacja kasków oraz odzieży motocyklowej zapewnia nowe doznania, przenosząc jazdę jednośladem na wyższy poziom.
Zalecamy od czasu do czasu (w zależności od częstotliwości używania motocykla) aplikować perfumy:
WEWNĄTRZ – w przypadku skórzanych strojów 
NA ZEWNĄTRZ – w przypadku kurtek materiałowych 
Dodatkowo, jedno psiknięcie perfum wewnątrz kasku, po skończonej jeździe, sprawi, że zakładając go po raz kolejny poczujemy delikatną, jednakże wyrazistą woń wybranego zapachu.

Do produkcji naszych perfum nie używamy tanich, syntetycznych zamienników, lecz wyselekcjonowane naturalne  składniki ściągane z całego świata; tak więc nie musisz bać się o ból głowy.